cercador

Agenda

Dilluns, 25 de Setembre de 2017

Calendari Agenda: Setembre de 2017
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Setmana 12526272829301
Setmana 22345678
Setmana 39101112131415
Setmana 416171819202122
Setmana 523242526272829
Setmana 6303112345

ENQUESTA

El 10 de setembre s'inicien els actes inclosos en el programa de la Festa Major de Sant Mateu 2017. Un total de 75 actes. Hi participaràs?

Agenda

Octubre

01/10/2017

Presentació del Club Natació Vallirana

Dia: 1 d'octubreHora: 11 hLloc: Piscina del...


06/10/2017

Xerrada "Esport paralímpic"

Dia: 6 d'octubreHora: 19 hLloc: CEM...


08/10/2017

Teatre "Els hereus" d'Alain Krief

Dia: 8 d'octubreHora: 18 hLloc: Casino ValliranencA càrrec del Grup de Teatre del Casino...


08/10/2017

Kàrstica. 15a Pedalada BTT. Memorial Àngel Noguera

Dia: 8 d'octubreHora: matíLloc: sortida de l'oficina de Turisme- Casal de...


Idiomes ES |  EN |  FR 

Cercador de Paraules

Carrerer

Guia urbana de Vallirana Anar a la pàgina del carrerer de Vallirana

Destaquem